Інформує районний центр зайнятості

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ УРОК

Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення, адже від того,   наскільки свідомо учні підходять до вибору професії, якими критеріями користуються, залежить не тільки майбутнє дітей, а й майбутнє держави.
З турботою про професійне майбутнє дітей, фахівці Новомиколаївської служби зайнятості навіть влітку не припиняють профорієнтаційну роботу з школярами.  Адже літо - це пора активної, творчої роботи.

Так, з метою розширення уявлень про світ професій та формування готовності до свідомого вибору майбутньої професії, у районному центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний урок-екскурсія для  35 учнів третіх  класів оздоровчого табору «Світанок» Опорного навчального закладу Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1.
Надання дітям практичного матеріалу пройшло в пізнавально-розважальному стилі. Відомо, що інформація краще засвоюється в ігровій формі.  Тож діти природно включені  до активної позиції вибору своєї майбутньої професії. У грі вони розкривають свої професійні інтереси, здібності, нахили, навички, усвідомлюють сильні та  слабкі сторони своєї особистості.
З школярами проведено оглядову екскурсію по Новомиколаївському районному центру зайнятості, ознайомлено з паспортами професій, що розміщені в профінформаційному секторі. Дуже активно діти ставили питання щодо вимог   здобуття тієї, чи іншої професії. В інформаційному залі для дітей організовано перегляд мультиплікаційних фільмів про світ професій. Всі учасники заходу залишились задоволені, та висловили сподівання на подальшу співпрацю.

 

 

 

 

 

 

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545