Інформує районний центр зайнятості

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ УРОК

Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення, адже від того,   наскільки свідомо учні підходять до вибору професії, якими критеріями користуються, залежить не тільки майбутнє дітей, а й майбутнє держави.
З турботою про професійне майбутнє дітей, фахівці Новомиколаївської служби зайнятості навіть влітку не припиняють профорієнтаційну роботу з школярами.  Адже літо - це пора активної, творчої роботи.

Так, з метою розширення уявлень про світ професій та формування готовності до свідомого вибору майбутньої професії, у районному центрі зайнятості відбувся профорієнтаційний урок-екскурсія для  35 учнів третіх  класів оздоровчого табору «Світанок» Опорного навчального закладу Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1.
Надання дітям практичного матеріалу пройшло в пізнавально-розважальному стилі. Відомо, що інформація краще засвоюється в ігровій формі.  Тож діти природно включені  до активної позиції вибору своєї майбутньої професії. У грі вони розкривають свої професійні інтереси, здібності, нахили, навички, усвідомлюють сильні та  слабкі сторони своєї особистості.
З школярами проведено оглядову екскурсію по Новомиколаївському районному центру зайнятості, ознайомлено з паспортами професій, що розміщені в профінформаційному секторі. Дуже активно діти ставили питання щодо вимог   здобуття тієї, чи іншої професії. В інформаційному залі для дітей організовано перегляд мультиплікаційних фільмів про світ професій. Всі учасники заходу залишились задоволені, та висловили сподівання на подальшу співпрацю.