Інформує районний центр зайнятості

Орієнтуємо на самозайнятість
Державна служба зайнятості має можливість допомагати охочим безробітним громадянам у започаткуванні власної справи. З цією метою їм надається організаційна, правова та фінансова підтримка; організовується навчання основам підприємницької діяльності.
Безробітним, які не можуть бути працевлаштовані у зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи, допомога по безробіттю може виплачуватися одноразово для організації підприємницької діяльності. Така допомога здійснюється у розмірі річної суми допомоги по безробіттю, визначеної конкретному безробітному.

Відкриваючи власний бізнес, по-перше працюєш сам на себе і не від кого не залежиш. А по-друге, будеш займатися улюбленою справою, що приноситиме не тільки гроші, але й задоволення.
Сауленко Світлана Валеріївна, залишившись без роботи, звернулася за допомогою до Новомиколаївського районного центру зайнятості. Оскільки на той момент підходяща робота була відсутня, фахівці запропонували їй розпочати підприємницьку діяльність. Оцінивши свої можливості вона пройшла навчання основам підприємницької діяльності. Успішно захистила бізнес-план на тему «Продовольча крамниця» та отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю.
Отже,  і з невеликими коштами  можна почати забезпечувати себе роботою, а завдяки високому рівню обслуговування населення та мудрій ціновій політиці успішно розвивати свій бізнес.