Інформує районний центр зайнятості

Профілактика настання страхових випадків

  12 лютого 2018 року фахівці  Новомиколаївського районного центру зайнятості організували та провели семінар з 11-ма вивільнюваними  працівниками Новомиколаївської районної державної лікарні ветеринарної медицини.


Даний захід проводився з метою роз’яснення та надання інформаційно-консультаційних послуг у разі запланованого вивільнення. У своєму виступі директор Новомиколаївського районного центру зайнятості   Анжела Шапаренко надала змістовну інформацію щодо послуг, які надає центр зайнятості людям, що звертаються з метою пошуку роботи. В ході семінару обговорювались питання реєстрації в центрі зайнятості, перелік документів необхідних для цього, можливості відкриття власної справи.  Фахівець з питань зайнятості Таміла Оксенич особливу увагу   приділила питанням працевлаштування осіб квотних категорій,   участі в оплачуваних громадських роботах як засобу зменшення соціальної напруги. можливості професійного навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.
У ході  спілкування працівники районної лікарні ветеринарної медицини були поінформовані стосовно можливості реєстрації в центрі зайнятості засобом «електронної черги», що є дуже зручним, беручи до уваги, що частина працівників проживають у віддалених селах. Також їм надано роз’яснення щодо їх прав і державних гарантій,  ознайомлено з  потребою у спеціалістах відповідного професійного спрямування
Присутнім наголошено, що всі послуги служби зайнятості надаються безкоштовно.