Інформує Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

«На порозі вибору майбутньої професії»
12 вересня фахівець з профорієнтації  Новомиколаївської районної філії Запорізького ОЦЗ Лідія Сафронова провела  профорієнтаційний урок (семінар) для учнівської молоді на базі Новомиколаївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату  для учнів 10-х  класів Опорного навчального закладу Новомиколаївської  СЗОШ I-III ступенів №1. В зустрічі приймав безпосередню участь начальник відділу «Бюро безоплатної правової допомоги у Новомиколаївському районі» Олександр Котов.

Старшокласникам надавалася інформація про послуги, які надає служба зайнятості учнівській молоді, презентувалася веб - базова платформа «Моя професія:  консультаційна мережа». Для всіх бажаючих була можливість пройти профдіагностичне тестування.
Олександр Котов надав інформацію про права та обов’язки учнів, а також закликав звертатися за допомогою до представників «Бюро безоплатної правової допомоги у Новомиколаївському районі» у разі виникнення питань.
Запорукою успішної кар’єри є правильний  вибір професії. Але вибір професії учнів багато в чому залежить від особистих якостей, вмінь, навичок, потягу та бажання до певного виду діяльності. Тому старшокласникам була роздана необхідна інформація для зворотнього зв’язку  з фахівцями  Новомиколаївської РФ Запорізького ОЦЗ.