Інформує Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Безробіття – не вирок

Безробіття – явище, безумовно, неприємне, однак це не вердикт. А якщо поглянути на проблему з іншого боку? Наприклад, як на шанс спробувати свої сили в бізнесі. Будуть потрібні  лише ідея, реєстрація підприємцем і… трошки везіння. А ось фінансову підтримку можна отримати від служби зайнятості. Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації власної справи є однією із активних програм служби зайнятості щодо сприяння зайнятості безробітних.

Так, 11 вересня 2019 року в Новомиколаївській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості відбулося засідання комісії з питань здійснення одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності для безробітної Оселедець Тетяни Володимирівни. Під час засідання комісії було розглянуто питання доцільності виплати допомоги по безробіттю одноразово Оселедець Т.В., яка представила комісії свій бізнес-план «Відкриття торгової точки з роздрібної торгівлі».
В результаті розгляду членами комісії бізнес-плану, відповідей претендента на підприємця-початківця щодо перспективи обраного напрямку підприємницької діяльності та засобів реалізації, комісія порекомендувала здійснити виплату безробітній допомоги по безробіттю для започаткування власної справи одноразово та побажала успіхів у її починаннях.