Інформує Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Марафон «PROFI-STAR»: Успішні підприємці та робітники Новомиколаївського району
         04 березня 2019 року на базі Новомиколаївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату,  пройшов профорієнтаційний урок для учнів 9-х класів опорного навчального закладу Новомиколаївської  СЗОШ I-III ступенів №1. В рамках Місячника профорієнтації  та проведення марафону «PROFI STAR» фахівці Новомиколаївської філії, запросили на  зустріч одного з успішних підприємців Новомиколаївського району Ключ Т.В., а також молодого продавця продовольчих товарів Буднік Ірину.

Варто лише вимовити фразу «успішний підприємець», і автоматично в дитячих головах спливають саме такі знакові фігури, як Білл Гейтс тощо, які здавалося б народилися з підприємливістю. Профорієнтатор Татаренко Лідія розпочала зустріч зі знайомства  з запрошеними. Ключ Тетяна Володимирівна розповіла школярам про те що вона займається виготовленням кулінарних страв на продаж,  які  страви вони готують, який штат має, як співпрацює з районною службою зайнятості. 
       Буднік Ірина розповіла учням про професію продавця і як важливо правильно зробити вибір професії. Вже довгий час вона працює в магазині  продовольчих товарів «Смак», хоча свого часу отримала вищу технічну освіту. Тож радила школярам  дуже гарно подумати чи варто витрачати свій час на ту справу, яка не лежить до душі. Вона на власному прикладі розповіла, якою має бути людина, щоб до неї хотілося приходити  та здійснювати покупки.
       Протягом зустрічі школярі ділилися своїми думками та активно спілкувалися з запорошеними. Ключ Тетяна запросила до себе на роботу тих діток, які захочуть отримати спеціальність кухаря, кондитера або технолога 

А. Шапаренко.
директор Новомиколаївської районної  філії 
Запорізького обласного центру зайнятості