Інформує Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Єдине соціальне середовище зайнятості

З метою вдосконалення електронних сервісів та посилення комунікацій з клієнтами служби зайнятості ще в 2018 році на веб-сайті Єдине соціальне середовище зайнятості  www.dcz.gov.ua впроваджено в роботу електронні кабінети для шукачів роботи та роботодавців. За допомогою Електронного кабінету роботодавця, забезпечується можливість реєстрації вакансій, здійснення добору працівників і перегляду резюме, участь у опитуваннях.  

А вже з  3 червня 2019 року на веб-сайті державної служби зайнятості розпочалося опитування роботодавців щодо потреби у працівниках на 2020 рік у професійному розрізі та з 18 червня по 19 серпня 2019 року  запроваджено опитування роботодавців  щодо задоволеності надання послуг державною службою зайнятості.

У зв’язку з цим Новомиколаївською районною філією Запорізького ОЦЗ  проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна робота. Так, протягом червня проведено зустрічі з представниками 26 підприємств установ району  в приміщенні районної служби зайнятості. Фахівці філії інформували   роботодавців про електронні можливості   під час відвідування підприємств.    Також у червні відбулися 2 семінари з найбільш активними роботодавцями, під час яких проведено тренінги з питань користування Електронним кабінетом роботодавця
       До відома:  Анкета для заповнення роботодавцями розміщена на головній сторінці сайту державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» www.dsz.gov.ua  під активною кнопкою «Опитувальник роботодавця», а також в рубриці «Роботодавцям».