Інформує Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Служба зайнятості жінкам

27 червня 2019 року в приміщенні Новомиколаївської районної філії відбувся семінар «Жінка на ринку праці», на якому   розглянуто роль жінки в суспільстві, місцевий ринок праці і сучасні методи пошуку роботи, а також типові помилки при пошуку роботи.  До семінару залучені також соціальні партнери. 

Керівник  Новомиколаївського бюро безоплатної правової допомоги Олександр Котов  у розмові торкнувся  трудового законодавства, яке передбачає гарантії при прийнятті на роботу та заборону на звільнення для працюючих жінок. Психолог КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Новомиколаївської районної ради Запорізької області Альона Чумак провела міні-тренінг «Як самовизначитись жінці?» та надала практичні поради.

Фахівець районної філії Людмила Підлявська розповіла про можливості  професійної допомоги і підтримки жінок фахівцями державної служби зайнятості.
Також в приміщенні Новомиколаївської районної філії цього дня працював виїзний пункт для надання юридичних консультацій, де всі бажаючі жінки могли отримати фахову правову допомогу.