Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

Податкова міліція Запорізької області відзначила своє 20-річчя

У фіскальній службі Запорізької області відбулися урочистості, присвячені двадцятиріччю з дня створення спеціальних підрозділів по боротьбі з податковими правопорушеннями. Податкових міліціонерів привітали в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко та перший заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Віталій Малий.
Звертаючись до присутніх, Юліана Козаченко наголосила на важливій ролі, яку відіграють підрозділи податкової міліції у захисті економічної безпеки регіону.


– З моменту формування спеціальних підрозділів і до сьогодні робота податкових міліціонерів спрямовується на сумлінне виконання поставлених державою завдань, основним з яких є запобігання податковим правопорушенням, – зазначила керівник фіскальної служби області.
Вітаючи присутніх зі святом, Юліана Козаченко побажала співробітникам слідчо-оперативних підрозділів професійних досягнень та успіхів.
У вітальній промові на адресу працівників податкової міліції Віталій Малий відзначив, що слідчі та оперативники фіскальної служби, окрім результативної роботи з детінізації економіки Запорізької області, вже протягом трьох років поспіль у складі спеціального підрозділу Державної фіскальної служби "Фантом" несуть службу у зоні проведення АТО. Під час кожної ротації вони гідно виконують поставлені завдання у непростих умовах на лінії розмежування.
Під час урочистостей Юліана Козаченко вручила кращим співробітникам нагороди ДФС України та Всеукраїнської громадської організації "Спілки ветеранів та працівників силових структур України "Звитяга" з нагоди 20-річчя податкової міліції.


Головне управління ДФС у Запорізькій області
ТЕМА: Боротьба з ухиленням від сплати податків
Спікер: Начальник ГУ ДФС

Юліана Козаченко: "З початку року на Запоріжжі легалізовано працю 69 осіб"

В результаті діяльності співробітників фіскальної служби області ринок легальної праці у січні поточного року поповнився 69 особами. Їм роботодавці виплатили понад 235 тисяч гривень офіційної заробітної плати, з якої до бюджетів надійшло близько 100 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.
Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, більшість із виявлених робітників працевлаштовані в результаті роз'яснювальних та профілактичних заходів із працедавцями. Керівник фіскальної служби області підкреслила, що боротьба з тіньовими доходами та легалізація найманих працівників – один з основних пріоритетів роботи служби у поточному році. Адже саме завдяки детінізації ринку зайнятості громадяни отримують офіційне працевлаштування, відтак й соціальну захищеність, а місцеві бюджети та соціальні фонди – додаткові надходження.
Крім того, з початку року з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів співробітники органів ДФС провели дев'ять перевірок. За результатами виявлених порушень донараховано 227,6 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та 27,4 тисячі гривень єдиного соцвнеску. На даний час з цієї суми до бюджетів вже сплачено понад 112 тисяч.


Головне управління ДФС у Запорізькій області
ТЕМА: Трудові відносини
Спікер: Начальник ГУ ДФС

Теґи: