Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

Місцеві бюджети Запорізької області отримають від сільгоспвиробників понад 44 мільйони гривень

У Запорізькій області у рамках заходу "Врожай" співробітники фіскальної служби спільно із органами місцевого самоврядування відпрацювали інформацію щодо осіб, які володіють земельними ділянками площею понад 2 гектара та вирощують на ній сільськогосподарську продукцію, доходи від продажу якої підлягають оподаткуванню.

За результатами проведеної роз'яснювальної роботи понад 34 тисячі запорізьких сільгоспвиробників добровільно відзвітували про отримані доходи. Це майже на триста одноосібників більше, ніж у 2017 році. Вони задекларували доходи на загальну суму більш ніж 243 мільйони гривень, що на 34,6 мільйона більше, ніж у аналогічному періоді 2017 року.
З прибутків від продажу агропродукції до місцевих бюджетів нараховано 44,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з минулим роком зростання склало 17,2 відсотка або 6,5 мільйона.


У Мелітополі припинено виробництво та продаж через Інтернет алкогольного фальсифікату

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області ліквідували підпільний цех, в якому виготовлявся фальсифікований алкоголь під виглядом відомої марки.
У рамках проведення операції "Акциз-2018" та розслідування кримінального провадження за статтями 204, 199 КК України було встановлено, що місцевий житель м. Мелітополя організував підпільний цех, де незаконно виготовлялись алкогольні напої шляхом змішування спирту з водою. Отримана спиртовмісна суміш за допомогою обладнання розливалась у скляні пляшки з етикетками відомої торгової марки. У процесі "виробництва" використовувався спеціальний закупорювальний пристрій кустарного виробництва, сурогат закупорювався металевими ковпачками та обклеювався підробленими марками акцизного податку.
Реалізація фальсифікату здійснювалась на території Запорізької області через оголошення в мережі Інтернет.
За результатами санкціонованих обшуків, проведених за місцем виготовлення, зберігання та реалізації, а також в автомобілі, який використовувався для транспортування, з незаконного обігу вилучено одну тисячу літрів спирту, 1630 пляшок фальсифікованих алкогольних напоїв з етикетками відомої горілки, 518 підроблених акцизних марок, металеві ковпачки, порожні пляшки та етикетки з логотипом відомої горілки, а також обладнання для масового виготовлення фальсифікату (електричний двигун, фільтрувальна станція, промисловий фен, станок для закупорювання пляшок, пристрої для виготовлення та розливу фальсифікованих алкогольних напоїв).
Загальна вартість вилученого склала 650 тисяч гривень, з них товарів підакцизної групи – 500 тисяч гривень.
На даний час триває слідство.


У Запоріжжі представники влади та науковці обговорили питання митної політики

Сучасна митна політика: перспективи та економічні і правові аспекти – ці теми зібрали експертів, науковців та практиків за круглим столом, засідання якого відбулося сьогодні у Класичному приватному університеті.
Участь у науково-практичному заході взяли керівники Запорізької митниці ДФС та університету, представники фіскальної служби та інших організацій й відомств.
Говорячи про правові засади митної справи в Україні, начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев підкреслив, що завдяки останнім змінам у національному законодавстві суттєво зменшились адміністративні та економічні перешкоди для залучення іноземних інвестицій. Крім того, спостерігається позитивна динаміка зовнішньоторговельного обігу. У Запорізькому регіоні у поточному році обсяги торгівлі збільшилися майже на 30 відсотків.
Керівник митниці відзначив, що пріоритети роботи митних органів орієнтовані на сервіс, мінімізацію документообігу, прозорість та зручність митних процедур, запровадження новітніх інформаційних технологій за міжнародними стандартами.
Для забезпечення зовнішньоекономічної діяльності фахівці Запорізької митниці упродовж п'яти місяців 2018 року оформили понад 26 тисяч митних декларацій, що на 10 відсотків більше, ніж у 2017 році. Також на 10 відсотків скоротився середній час їх оформлення, який нині складає 74 хвилини. Про зручність і ефективність он-лайн взаємодії свідчить і той факт, що на сьогодні електронне митне декларування майже досягло стовідсоткової позначки, а за принципом "єдиного вікна" запорізькі підприємства здійснюють митне оформлення у 89 відсотках. Це втричі перевищує минулорічний показник.
Керівник митниці наголосив, що серед стратегічних завдань митниці є забезпечення розвитку інформаційних технологій та вдосконалення підходів до управління митними ризиками.
На засіданні учасники обговорили ряд інших актуальних питань, зокрема, проблеми та перспективи співпраці митниці та бізнесу, національні та міжнародні аспекти митного регулювання, системи управління митною справою в Україні, економічної безпеки держави, боротьби з контрабандою та порушенням митних правил.

Головне управління ДФС у Запорізькій області

Теґи: