Інформація про здійснення державної регуляторної політики Новомиколаївською районною державною адміністрацією за 2015 рік

Реалізація державної регуляторної політики в сфері господарських відносин районною державною адміністрацією здійснювалась у відповідності до завдань, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі Закон).

Відповідно до статті 7 Закону першим заступником голови Новомиколаївської райдержадміністрації 01.12.2015 року затверджений план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік та у визначений статтею 7 Закону термін, який оприлюднений 02.12.2015 року на сайті райдержадміністрації (http://www.nmrda.gov.ua/tegi/planuvannya-regulyatornoyi-diyalnosti).

План - графік з відстеження результативності регуляторних актів на 2015 рік затверджений, заступником голови райдержадміністрації від 08.12.2014 та оприлюднений на сайті райдержадміністрації.

Протягом року зміни до плану діяльності райдержадміністрації не вносилися.

Проведені періодичні обговорення проектів регуляторних актів за участю громадськості та на засіданнях Координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Зауважень і пропозицій від суб’єктів господарювання – фізичних та юридичних осіб під час обговорення проектів не надходило.

Проведення заходів з відстеження результативності здійснювалось відповідно до Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308.Протягом рокупроведено повторні відстеження прийнятих регуляторних актів: розпорядження голови районної державної адміністрації від 27.03.2014 № 81«Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу», зареєстрований в Новомиколаївському районному управлінні юстиції Запорізької області 11 квітня 2014 року за №2/140; від 09.07.2014 № 169 «Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області», зареєстрований в Новомиколаївському районному управлінні юстиції Запорізької області 24 липня 2014 року за № 3/141; від 31.10.2014 № 249 «Про затвердження переліку адміністративних послуг через центр надання адміністративних послуг Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області», зареєстрований в Новомиколаївському районному управлінні юстиції Запорізької області 11 листопада 2014 року за № 4/142. Звіти про повторні відстеження оприлюднено на офіційному веб-порталі райдержадміністрації в розділі «Регуляторна політика».

Відповідно до моніторингу протягом 2015 року органами місцевого самоврядування району прийнято 28 регуляторних актів, проведено 14 базових та 9 періодичних відстежень, затверджені та оприлюднені плани діяльності на 2016 рік. В кожній сільській раді визначена постійна комісія, на яку покладені функції з реалізації державної регуляторної політики.

Складений реєстр власних регуляторних актів Новомиколаївської райдержадміністрації з наведенням інформації про строки відстеження результативності регуляторних актів.

Інформацію про здійснення державної регуляторної політики за 2015 рік буде розміщено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації в розділі «Регуляторна політика».

 В.о. голови районної

державної адміністрації В.В.Чмельова

 

 

Теґи: