Інформація про здійснення державної регуляторної політики Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області за 2018 рік

Реалізація державної регуляторної політики в сфері господарських відносин районною державною адміністрацією здійснювалась у відповідності до завдань, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі Закон).
Відповідно до статті 7 Закону головою Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області затверджено План діяльності Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік та 20.11.2017 оприлюднено року на веб-сайті райдержадміністрації за посиланням:  (http://nmrda.gov.ua/content/plan-diyalnosti-novomykolayivskoyi-rayonnoyi...).

План - графік з відстеження результативності регуляторних актів на 2018 рік Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області затверджено головою райдержадміністрації від 12.01.2018 та оприлюднено на веб-сайті райдержадміністрації.
Протягом року зміни до Плану діяльності Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області не вносилися.
Обговорення проектів регуляторних актів за участю громадськості та на засіданнях Координаційної ради з питань розвитку підприємництва протягом 2018 року не проводилися.
Відстеження результативності регуляторних актів протягом 2018 року не проводилися.
Відповідно до моніторингу, проведеного відділом економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства райдержадміністрації протягом 2018 року органами місцевого самоврядування Новомиколаївського району вчасно затверджено та оприлюднено Плани діяльності на 2019 рік. В сільських та селищних радах визначено постійні комісії, на які покладено функції з реалізації державної регуляторної політики.
Складено реєстр власних регуляторних актів Новомиколаївської райдержадміністрації з наведенням інформації про строки відстеження результативності регуляторних актів.
Відповідно до статті 7 Закону, головою Новомиколаївської райдержадміністрації 10.12.2018 затверджено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік та, у визначений статтею 7 Закону  термін, оприлюднено 10.12.2018 року на веб-сайті райдержадміністрації за посиланням: http://nmrda.gov.ua/content/plan-diyalnosti-novomykolayivskoyi-rayonnoyi....
Інформацію про здійснення державної регуляторної політики за 2018 рік розміщено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації в розділі «Регуляторна політика».

Теґи: