Інформація про здійснення державної регуляторної політики Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області за 2017 рік

Реалізація державної регуляторної політики в сфері господарських відносин  районною державною адміністрацією здійснювалась  у  відповідності до  завдань, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі Закон).

Відповідно до статті 7 Закону головою Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області затверджено План діяльності Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік та 01.12.2016 оприлюднено року на веб-сайті райдержадміністрації за посиланням:
(http://www.nmrda.gov.ua/tegi/planuvannya-regulyatornoyi-diyalnosti).
План - графік з відстеження результативності регуляторних актів на 2017 рік Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області затверджено головою райдержадміністрації від 19.01.2017 та оприлюднено на веб-сайті райдержадміністрації.


Протягом року зміни до  Плану діяльності Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області не вносилися.
Обговорення проектів регуляторних актів за участю громадськості та на засіданнях Координаційної ради з питань розвитку підприємництва протягом 2017 року не проводилися.
Відстеження результативності регуляторних актів протягом 2017 року не проводилися. Відповідно до моніторингу, проведеного відділом економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства райдержадміністрації на виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 11.03.2015 «Про План заходів щодо реалізації державної регуляторної політики в Запорізькій області» протягом 2017 року органами місцевого самоврядування Новомиколаївського району вчасно затверджено та оприлюднено Плани діяльності на 2018 рік.
В кожній сільській та селищній радах визначено постійні комісії, на які покладено функції з реалізації державної регуляторної політики.
Складено реєстр власних регуляторних актів Новомиколаївської райдержадміністрації з наведенням інформації про строки відстеження результативності регуляторних актів.
Відповідно до статті 7 Закону, головою Новомиколаївської райдержадміністрації 20.11.2017 затверджено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік та, у  визначений статтею 7 Закону  термін, оприлюднено 20.11.2017 року на веб-сайті райдержадміністрації.
Інформацію про здійснення державної регуляторної політики за 2017 рік розміщено  на офіційному веб-сайті райдержадміністрації в розділі «Регуляторна політика».

Відділ економічного розвитку, торгівлі та ЖКГ РДА

Теґи: