«INCO FORUM-2018» СТАВ ПРЕЗЕНТАЦІЙНИМ МАЙДАНЧИКОМ ДЛЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ЗАПОРІЗЬКИХ ГРОМАД

У Запоріжжі розпочав роботу масштабний Міжнародний форум з інтеграції та кооперації «InCo Forum-2018». До участі у форумі долучилися і представники  Новомиколаївського району: голова районної державної адміністрації Володимир Грянистий, перший заступник голови Сергій Губатенко, голова районної ради Юрій Павленко та директор комунальної установи «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Олександр Мануйлов.

До дискусії також запрошені дипломати, представники державних органів влади, територіальних громад, власники бізнесу, українські та зарубіжні інвестори, топ-менеджери, експерти, представники проектів міжнародної технічної допомоги, бізнес-асоціацій. Сьогодні у виставковому комплексі «Козак-Палац» розпочали роботу одразу три панельні дискусії: «Альтернативна енергетика», «Кооперація бізнесу та громад» та «Міжнародна технічна допомога». В останній взяла участь керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко. З нагоди відкриття форуму на початку дискусій в онлайн-режимі учасників привітав голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.
«Родзинкою» цьогорічного форуму стала демонстрація відеопрезентацій інвестиційних проектів об’єднаних територіальних громад. За допомогою спеціально створеної інтерактивної системи голосування кожен учасник зможе віддати свій голос за найкращий, на його думку, проект.
Для форуму обрано три основних тематичних напрямки, яким будуть присвячені панельні дискусії: альтернативна енергетика, успішний досвід та перспективи розвитку; міжнародна технічна допомога для розвитку бізнесу та громад;  кооперація бізнесу та громад. Невід’ємною частиною форуму є виставка інвестиційних проектів  громад області. У виставкому центрі «Козак-Палац» також презентується щорічна спеціалізована виставка «Будівництво та енергозбереження».
Минулого року «InCo Forum» об’єднав на одному майданчику представників із 50 країн світу, понад 40 провідних закордонних та українських спікерів, більше 800 учасників – дипломатів, інвесторів, голів громад, власників бізнесу, топ-менеджерів та експертів. Захід продовжує історію Запорізького міжнародного інвестиційного форуму (ZIIF), який щорічно проводиться у Запоріжжі з 2007 року.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю