Громадськість активно долучається до реформи децентралізації

 Протягом минулого тижня в трудових колективах установ, підприємств та організацій селища Новомиколаївка активно тривали обговорення. На порядку денному головне питання – об’єднання територіальних громад району відповідно до перспективного плану розвитку території у форматі «один район – одна громада» з центром в селищі Новомиколаївка. 
Так, активну громадянську позицію виявили трудові колективи ТОВ «Терра» та ПрАТ «Новомиколаївський молокозавод», працівники Новомиколаївського РЕМу та райавтодору, лікарі та освітяни, працівники закладів культури. На зустрічі було запрошено й в.о.голови райдержадміністрації Володимира Грянистого.

Громадськість вкрай стурбована ситуацією, яка склалася в нашому районі. Адже не дивлячись на лідируючу позицію Запорізької області в процесі об’єднання, голови та депутати деяких сільських та селищних рад продовжують зволікати з прийняттям рішення. Серед них, і Новомиколаївська селищна рада. 

За результатами проведених зборів, трудові колективи прийняли рішення про направлення звернень до Новомиколаївської селищної ради з вимогою врахувати думку мешканців селища та підтримати ініціативу Барвінівської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад району в Новомиколаївську територіальну громаду з центром у селищі Новомиколаївка, відповідно до перспективного плану формування територій Запорізької області.