блог оргвідділ РДА

Запорізькі підрозділи ГУ ДСНС отримали нове аварійно-рятувальне оснащення

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль передав спеціальне обладнання та професійний одяг підрозділам ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Йдеться про 15 апаратів на стисненому повітрі «Drager» та 60 панорамних масок до них, 60 комплектів одягу та 60 пожежних касок.

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах

На базі Новомиколаївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 17 січня 2018 року проведено виїзний семінар в КЗ Софіївський НВК  на тему: «Соціальна робота з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах».

Триває робота щодо створення сім’ї патронатних вихователів

Новомиколаївський районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує роботу в напрямку проведення семінарів, лекцій та бесід в учбових закладах щодо створення сім’ї патронатних вихователів.
        17 січня 2018 року відбувся семінар на тему: «Інформування населення про створення сім’ї патронатних вихователів» з педагогічним колективом  Терсянської НВК.
Мета семінару передбачала насамперед ознайомити присутніх з основними поняттями та вимогами щодо організації створення сім’ї патронатного вихователя.

Інформація управління фінансів Новомиколаївської РДА про виконання районного бюджету за 2017 рік

Районний бюджет  за підсумками 2017 року  виконаний по доходах загального та спеціального фондів (без міжбюджетних трансфертів) в обсязі 33534,2 тис. грн., що на 4249,5 тис. грн. більше затвердженого плану. Надходження доходів за звітний період збільшилися в порівнянні з відповідним періодом  2016 року на  9938,1 тис. грн., або в 1,4 рази.

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

Митні платежі на Запоріжжі перевищили 6 мільярдів гривень

За 2017 рік запорізькі експортери та імпортери перерахували до державного бюджету 6 мільярдів 29 мільйонів гривень. Це майже на 912 мільйонів або на 18 відсотків більше, ніж за 2016 рік.

Сторінки

Підписатися на RSS - блог оргвідділ РДА

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545