блог оргвідділ РДА

Особистий виїзний прийом громадян головою районної державної адміністрації на території Терсянської сільської ради

22 березня, головою Новомиколаївської районної державної адміністрації Володимиром Грянистим проведено особистий виїзний прийом громадян на території Терсянської сільської ради. До участі у прийомі громадян долучилися заступник керівника апарату райдержадміністрації, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Марія Сілушина.

Шевченківські дні в закладах освіти району

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка,  славетного і  величного митця, людини планетарного масштабу.
Уже стало традиційним проведення на початку березня Шевченківських днів у закладах освіти району, які цьогоріч  присвячені 205 річниці з дня народження Великого Кобзаря.

25 березня - День служби безпеки України

Шановні співробітники та ветерани Служби безпеки України!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Служба безпеки – це надійний щит країни, завдання якого – захищати державний суверенітет і конституційний лад держави, оберігати людей та суспільний спокій.
Важко переоцінити ваш внесок у захист, викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Завдяки відповідальному ставленню до виконання обов’язків зростає авторитет Служби безпеки.

Інформує Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

КОМІСІЯ  РЕКОМЕНДУЄ
        21 березня 2019 року відбулося перше в цьому році засідання комісії з питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності в Новомиколаївський районній філії Запорізького ОЦЗ
        Свої бізнес-плани  на розгляд компетентної комісії, до складу  якої входять представники Новомиколаївської районної державної адміністрації у Запорізькій області  начальник  відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства    Ольга Бондаренко, головний спеціаліст сектору розвитку рослинництва, тваринництва та механізації сільгоспвиробництва відділу агропромислового розвитку Олександр Халявка, голова Новомиколаївської районної організації роботодавців, фізична особа- підприємець Станіслав Ключ,  голова районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Олена Шинкаренко та фахівці Новомиколаївської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості, подали двоє безробітних. Герасименко В.В. та Пузанов В. Ф. мешкають в одному з віддалених сіл району, де роботу знайти майже неможливо. 

Інформує Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

РОБОЧА ЗУСТРІЧ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ

19.03.2019 року відбулася робоча зустріч директора Новомиколаївської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості  Шапаренко Анжели Миколаївни та  начальника Новомиколаївського РС філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області Коломоєць Віталія Миколайовича, метою якої було   обговорення спільних заходів щодо можливості працевлаштування суб’єктів пробації, які перебувають на обліку як безробітні та засуджених, які відбувають покарання у виді позбавлення або обмеження волі та готуються до звільнення.     

Сторінки

Підписатися на RSS - блог оргвідділ РДА