блог оргвідділ РДА

ЄДИНИЙ ДЕНЬ ІНФОРМУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

День хрещення Київської Русі православні українці відзначають 28 липня ­ у день пам’яті великого князя Володимира.

Цей день став державним святом у 2008 році, коли третій президент України Віктор Ющенко підписав указ Про День хрещення Київської Русі-України.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2017 р. № 800-р затверджено «ПЛАН заходів з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі — України».
У Запорізькій області розпорядженням голови ОДА від 21.09.2017 № 502 прийнято регіональний план заходів.

увага! пряма лінія!

У п’ятницю, 20 липня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться     гаряча  телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме  заступник голови обласної державної адміністрації Скобліков Віктор Вікторович.
 Звертатися з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Увага!

В зв’язку з проведенням ремонту засувок на насосній станції, що розташована в с. Михайлівське на території смт.Новомиколаївка та с. Михайлівське протягом дня буде відсутня питна вода.
Водопостачання буде відновлено після проведення ремонтних робіт.

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ КАТЕГОРІЇ «Б» – заступника керівника апарату, начальника юридичного відділу апарату районної державної адміністрації АПАРАТУ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Відповідно до пунктів 59,60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.03.2016 № 246, повідомляємо про  результати конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «Б» - заступника керівника апарату, начальника юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Запорізької області.

МІН’ЮСТ ПРЕДСТАВИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ ВІД ЗАСМІЧЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало шостий відеоролик із серії інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». У цьому ролику буде розглянуто питання збитків, завданих в результаті засмічення земельної ділянки.

Сторінки

Підписатися на RSS - блог оргвідділ РДА

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545