блог апарат РДА

Управляти своєю кар’єрою чи професійномим розвитком будуть допомагати кар’єрні радники

З 1 січня 2019 року вступив в силу Новий Порядок реєстрації безробітних громадян, який внесе суттєві зміни у підході роботи. Постановою Кабінету Міністрів від 19 вересня 2018 року №792 було затверджено  «Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», у якому передбачається поглиблений індивідуальний супровід безробітних кар’єрним радником.

Зміни у нарахуванні субсидій

З 1 жовтня 2018 року при розрахунку житлової субсидії не враховуються  до сукупного доходу сплачені аліменти та спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, яка в рік складає до 2500 гривень за голову.

ВОЄННИЙ СТАН БУДЕ ЗАСТОСОВАНИЙ ВИКЛЮЧНО У ВИПАДКУ НАЗЕМНОЇ РОСІЙСЬКОЇ ВОЄННОЇ АГРЕСІЇ – ПРЕЗИДЕНТ

Президент Петро Порошенко перед голосуванням депутатів Верховної Ради за запровадження воєнного стану в Україні на 30 діб, наголосив, що воєнний стан буде застосований лише у випадку наземної російської воєнної агресії на території України.

Відзнака Верховної Ради України

22 листопада на початку пленарного засідання двадцять п’ятої позачергової сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання, голова Запоріької обланої ради Григорій Самардак вручив відзнаку Верховної Ради України головному лікарю КНП "Новомиколаївський центр первинної медико-санітарної допомоги" Сергію Голубу, за вагомий особистий внесок у розвиток сфери охорони здоров'я, надання кваліфікованої медичної допомоги, впровадження нових методів діагностики і лікування, сумлінну працю та високи професіоналізм.  

Вітаємо Сергія Михайловича із заслуженою нагородою та бажаємо нових звершень та здобутків у професійній діяльності !

РАЙОНИ МАЮТЬ ВКЛАДАТИ І ВЛАСНІ КОШТИ У РЕКОНСТРУКЦІЮ ОБ’ЄКТІВ ІНФРАСТРУКТУРИ - ЕЛЛА СЛЕПЯН

21 листопад, під час перебування з робочою поїздкою у Новомиколаївському районі перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян разом  з головою райдержадміністрації Володимиром Грянистим відвідала об’єкти реконструкції та будівництва.

Сторінки

Підписатися на RSS - блог апарат РДА