блог апарат РДА

Проведено робочу нараду

05 березня в.о.голови райдержадміністрації Володимир Грянистий провів робочу нараду з керівниками сільгосппідприємств району.
Зі станом справ в агропромисловому комплексі району ознайомив присутніх начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Губатенко. Також обговорено заходи направлені на покращення якості та ефективності проведення весняно-польових робіт у 2018 році.

До уваги інститутів громадянського суспільства

20 квітня 2018 року в приміщенні районної державної адміністрації відбудуться установчі збори із формування нового складу Громадської ради при Новомиколаївській районній державній адміністрації. Початок зборів о 14.00.

Персональний склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу Громадської ради

                                                                                                                                                                                         ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови райдержадміністрації

Продовжуються громадські обговорення

В рамках підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Новомиколаївського району протягом тижня проведено ряд зустрічей з трудовими колективами.

Сьогодні закохані всього світу відзначають День святого Валентина!

День святого Валентина - свято особливе, повне чудес, любові, теплих почуттів. Тож хочеться привітати сьогодні пари будь-якого віку. Нехай цей день стане особливим! Для одних стане прекрасним початком довгих відносин, а для інших чудовим їх продовженням. Нехай ангели любові слідують за вами, не відпускаючи ні на хвилину.

Бажаємо блиску в очах і биття серця!

Сторінки

Підписатися на RSS - блог апарат РДА

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545