блог апарат РДА

З 1 травня 2018 року впроваджено новий Порядок надання субсидій

27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України, якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій (набрала чинності з 01.05.2018 року).

До відома! Список ліквідованих установ Новомиколаївського району

На виконання рішення колегії Державного архіву Запорізької області від 22 лютого 2018 року № 1 «Про підсумки роботи архівних установ області за 2017 рік та їх завдання на 2018 рік», з метою забезпечення доступу громадян до інформації щодо місцезнаходження документів ліквідованих установ району, інформуємо про список ліквідованих установ Новомиколаївського району Запорізької області, документи з кадрових питань (особового складу) яких зберігаються в трудовому архіві ліквідованих підприємств, установ та організацій Новомиколаївського району Запорізької області (список ліквідованих установ  Новомиколаївського району).

Стартував телемарафон "Пам'ять - 2018"

Щороку до Дня Перемоги за ініціативою обласної організації ветеранів України за підтримки обласної державної адміністрації, безпосередньої участі Департаменту соціального захисту населення, Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, райдержадміністрацій  проводиться  обласний телемарафон “Пам’ять”.

27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

«ЕСКО: Успіхи та перспективи.Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».

27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності –  IV Форум енергоефективного партнерства’18«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».

Відзначили День Національної Гвардії України

26 березня, на території військової частини 3029 НГУ відбувся урочистий захід присвячений 4-тій річниці з Дня створення Національної гвардії України.
В урочистостях взяла участь й керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Пазій, яка  привітала гвардійців  із професійним святом та  вручила подарунки від керівництва районної державної адміністрації  – меблі для кабінету психолога.

Сторінки

Підписатися на RSS - блог апарат РДА

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545