блог admin

УВАГА! КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ КАТЕГОРІЇ «Б» - НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Довідка про підсумки розгляду звернень громадян у Новомиколаївській районній державній адміністрації Запорізької області за 2017 рік

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою вирішення важливих проблем окремої людини і суспільства в цілому, Новомиколаївською районною державною адміністрацією Запорізької області протягом звітного періоду проводилася робота щодо кваліфікованого, неупередженого та всебічного розгляду  звернень громадян.

Інформує Головне управління ДФС у Запорізькій області

Стосовно працівників фіскальної служби Запорізької області проведено 73 службові перевірки

Упродовж січня-листопада 2017 року співробітники управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Запорізькій області провели 73 службові перевірки за фактами можливих порушень з боку службових осіб органів ДФС. У 40 випадках інформація підтвердилась.

Інформує Головне управління ДФС у Запорізькій області

За використання водних ресурсів та надра бюджет отримав 490 мільйонів

Надходження ренти за спецвикористання води та надра порівняно з минулорічними зросли на 40 мільйонів гривень. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.
За січень-листопад запорізькі підприємства-водокористувачі спрямували до бюджетів 223,5 мільйона гривень рентної плати. Це на 23,6 мільйона або на 12 відсотків більше, ніж у відповідному періоді 2016 року.

Сторінки

Підписатися на RSS - блог admin

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545