ІНФОРМУЄ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У НОВОМИКОЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ

З метою оптимізації процесу управління державними фінансами та в межах Пріоритетних напрямків діяльності Державної казначейської служби України, реалізується масштабний проект щодо централізації на єдиному казначейському рахунку всіх дохідних та видаткових рахунків держави.
З   02.07.2018   року   успішно   запроваджена   та   повноцінно   функціонує централізована модель обслуговування бюджетів за доходами.

19 травня в Україні День пам'яті жертв політичних репресій

Щороку у третю неділю травня Україна відзначає День пам'яті жертв політичних репресій. Український інститут національної пам’яті підготував інформаційні матеріали до роковин Великого терору.
Великий терор – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства. Наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація.

18 ТРАВНЯ: ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

75 років тому відбувся один з найбільших злочинів радянського режиму - депортація кримських татар з історичної батьківщини. Упродовж 18-21 травня1944 року радянським тоталітарним режимом було депортовано 191 044 кримських татар у віддалені регіони Радянського Союзу — від північного Приуралля до республік Середньої Азії.

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи

У День Європи вже продовж 16 років українці відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Цьогоріч він припав на 18 травня.
День Європи для України означає багато чого. Адже наша країна прагне стати повноцінною європейською державою та увійти до Європейського Союзу. День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Не залишився осторонь і Новомиколаївський район.

Свято вишиванки, як символ нашої української душі!

Учні КЗ Новомиколаївський НРЦ «Паросток» ім. В.А.Польського» охоче вивчають історію України, знають свята, традиції та звичаї українського народу.
Тому, 16 травня в День вишиванки вихованці та вчителі закладу представили цікаву концертну програму у вигляді флешмобу показавши свою любов до України та подарувавши всім гарний настрій.

Сторінки

Підписатися на RSS - блоґи