МІН’ЮСТ ПРЕДСТАВИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ ВІД ЗАСМІЧЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало шостий відеоролик із серії інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». У цьому ролику буде розглянуто питання збитків, завданих в результаті засмічення земельної ділянки.

КОНСУЛЬТАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Пане міністре, нещодавно Верховна Рада прийняла другий пакет законів щодо прав дітей. Як я зрозуміла, ці закони ще не працюють. Коли вони почнуть працювати та як тоді можна буде виїхати із дитиною за кордон?

ДЛЯ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ ЛУНАЛИ «ПІСНІ, НАРОДЖЕНІ В АТО»

13 липня в районному центрі культури та дозвілля відбулася творча зустріч з лауреатами всеукраїнського фестивалю «Пісні народжені в АТО», учасниками АТО, авторами та композитори власних пісень Олегом Сорокою та Русланом Давидовичем. 

ІНФОРМУЄ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Монетизація  субсидії
Другий рік поспіль реалізується урядовий проект з монетизації частини зекономлених субсидій.                                           

Управлінням розпочато прийом заяв  на отримання частини невикористаної суми субсидії   для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення.

 

ІНФОРМУЄ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Будьте обережні на воді!
Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.
Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді – це є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

Сторінки

Підписатися на RSS - блоґи

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545