Інформує Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Навчання у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» 

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – спеціалізовані навчальні заклади сучасного європейського рівня для дорослого населення, що створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання.
Плідна співпраця пов’язує Запорізьку обласну службу зайнятості та Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості з самого моменту його створення.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У вівторок, 16 липня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Житлове та земельне право» (порядок легалізації самочинного будівництва; проблеми визначення права власності на самочинно збудовані об'єкти; право на земельну ділянку у разі набуття права власності на житловий будинок; звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки шляхом знесення самочинного будівництва тощо)», під час якої на запитання громадян відповідатимуть працівник Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Увага! Пряма лінія!

У середу, 17 липня 2019 року,  в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Антонов Андрій Миколайович.

Звертатись з 14.00 до 15.00 за телефоном 0-800-503-508.

Дзвінки безкоштовні.

ПІДБИТО ПІДСУМКИ ДРУГОЇ П’ЯТИДЕНКИ ЗМАГАННЯ ХЛІБОРОБІВ

Вже стало доброю традицією проводити у районі змагання серед комбайнових екіпажів в період масового збору ранніх зернових культур. Цей рік не став виключенням.
Так, сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Грянистий та перший заступник голови райдержадміністрації  Сергій Губатенко з робочою поїздкою відвідали територію Підгірненської сільської ради та привітали переможців другої п’ятиденки.

Сторінки

Підписатися на RSS - блоґи