22 вересня – Міжнародний день без автомобілів. А Ви зможете обійтися без автомобіля хоча б один день?

22 вересня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день без автомобілів. В цей день, в ім’я довкілля та здоров’я, люди пересідають на громадський транспорт, велосипеди чи взагалі переходять з водіїв у пішоходи.

Інформує Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Працює «Електронний кабінет роботодавця»
У 2018 році державною службою зайнятості введено в експлуатацію новий Веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості». Основні переваги – це зручний та швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості, можливість подання роботодавцями звітності в режимі онлайн та інше. Доступність до ресурсу здійснюється не лише з комп’ютера, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple.

Продовжується підготовка до осінньо-зимового періоду

18 вересня голови районної держаної адміністрації Володимир Грянистий провів робочу нараду за участю директора КУ «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Новомиколаївської районної ради Запорізької області, керівників дошкільних навчальних закладів, начальника управління Державної казначейської служби України у Новомиколаївському районі, начальника управління фінансів та начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер, 26 вересня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник директора Департаменту соціального захисту населення-начальник управління Запорізької обласної державної адміністрації Кривошей Катерина Юріївна.

Сторінки

Підписатися на RSS - блоґи